Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Integrirani dan u sklopu projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju u Vinkovcima“
Autor: Robert Kovačević, 15. 5. 2017.

Danas je u našoj školi organiziran integrirani dan na temu komunikacije i suradnje djece i odraslih, u sklopu projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju u Vinkovcima“.

Danas je u našoj školi organiziran integrirani dan na temu komunikacije i suradnje djece i odraslih, u sklopu projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju u Vinkovcima“. Pomoćnica jednog našeg učenika održala je tom prigodom predavanje na temu „Komunikacija i suradnja djece i odraslih“. Naučila nas je što je to komunikacija, kako izgleda jedan radni dan učenika i njegove pomoćnice u nastavi te kako je prihvaćena u razredu, ali i kako ju je prihvatio učenik. Zaključak je bio da je pomoćnik u nastavi od velike pomoći i koristi te da se u svakom pogledu vidi napredak kod učenika koji imaju svoje pomoćnike.

IMG_20170515_105410_(1).jpg (407.87 KB)
IMG_20170515_105557_(1).jpg (432.64 KB)