Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Autor: Robert Kovačević, 28. 2. 2018.

Danas, 28. veljače, obilježava se Dan ružičastih majica, odnosno dan borbe protiv vršnjačkog nasilja. Taj dan smo i mi u školi prigodno obilježili.

Danas, 28. veljače, obilježava se Dan ružičastih majica, odnosno dan borbe protiv vršnjačkog nasilja. Taj dan smo i mi u školi prigodno obilježili. Kroz proteklo vrijeme učenici od 5. do 8. razreda su radili likovne radove i majice od papira s porukama na temu borbe protiv vršnjačkog nasilja. Učenici od 1. do 4. razreda su u ružičaste majice od papira pisali poruke o nenasilju. Stoga smo odlučili napraviti malu izložbu u holu škole, gdje se radovi mogu pogledati, ali i gdje se mogu pročitati jako zanimljive poruke i korisni savjeti o tome kako zaustaviti vršnjačko nasilje te što učenici naše škole misle o nasilju. Sve ovo organizirano je uz pomoć svih nastavnika, učitelja razredne nastave i stručne službe škole. Pedagoginja i psiholog cijele školske godine, a posebno ovih dana, provode radionice iz Školskog preventivnog programa upravo na temu borbe protiv vršnjačkog nasilja, nenasilnog rješavanja sukoba i promocije tolerancije među učenicima. Danas su neki učenici došli u školu u ružičastim majicama, kako bi podržali Dan ružičastih majica. Svima od srca zahvaljujemo na radovima i aktivnostima te se nadamo kako će ove poruke protiv vršnjačkog nasilja vrijediti i biti usvojene svih 365 dana u godini!