Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

EU projekt "Školski pribor i školska oprema za Slavoniju i Pounje"
Autor: Robert Kovačević, 4. 4. 2019.

Obavijest o ponudi za učenike i učenice koji ispunjavaju kriterije za dobivanje školskog pribora i školske opreme.

Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci je jedan od provedbenih partnera u EU-projektu Hrvatskog Crvenog križa „Školski pribor i školska oprema za Slavoniju i Pounje“, kojega je prijavitelj Gradsko društvo Crvenog križa Slavonski Brod.

Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci ovaj projekt provodi u suradnji s Upravnim odjelom za društvene djelatnosti Grada Vinkovaca i Centrom za socijalnu skrb Vinkovci. U projekt su uključeni učenici i učenice koji će u školskoj godini 2019./2020. pohađati od 1. do 8. razreda. Učenici od 1. do 4. razreda dobit će školski pribor (školska torba, set olovaka i kemijskih olovaka, šiljila i gumice, set materijala za likovni odgoj (drvene bojice, flomasteri, vodene bojice, kistove i sl., set trokuta/ravnala u ukupnoj vrijednosti do 500,00 kn s PDV-om) i školsku opremu (bijele majice, kratke hlače, sportska obuća - platnene patike za dvoranu i patike za vanjske prostore, trenirka, te vrećicu za opremu za tjelesni odgoj, a u ukupnoj vrijednosti do 500,00 kn s PDV-om). Učenici od 5. do 8. razreda dobit će samo školsku opremu u vrijednosti do 500,00 kn s PDV-om.

u prilogu se nalazi popis kriterija, zahtjev, anketni upitnik i izjava o zajedničkom kućanstvu.