Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Posjet osmaša Vukovaru i Karlovcu
Autor: Mirjana Javor, 11. 5. 2019.

Naši učenici 8. razreda su 18.veljače u okviru terenske nastave o Domovinskom ratu, u Vukovaru posjetili vojarnu u kojoj su slušali predavanje o Domovinskom ratu, vukovarsku bolnicu, Spomen dom na Trpinjskoj cesti, te Memorijalno groblje i Ovčaru. Na kraju su sudjelovali i u Školi mira, gdje su u kvizu znanja naši učenici osvojili 2. mjesto.

Terenska nastava o Domovinskom ratu je ove godine ostvarena i posjetom Karlovcu, 12.4., gdje su učenici 8. razreda uz pratnju svojih učitelja boravili u organizaciji Memorijalnog centra Domovinskog rata

Imali su organizirano predavanje o Domovinskom ratu na području Karlovca, obišli su središte grada, posjetili su Aleju branitelja, Gradski muzej Karlovac i Aquatiku - slatkovodni akvarij u Karlovcu.

Učenici su bili uistinu zadovoljni izletima.