Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Podjela diploma „Mladim čuvarima prirode“
Autor: Mirjana Javor, 2. 10. 2019.

Nakon odrađenih teorijskih predavanja i terenske nastave učenici su bili promovirani u Mlade čuvare prirode. Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije završila je s Programom obuke „Mladih čuvara prirode“ podjelom diploma učenicima.  Svečana dodjela diploma održana je 25.rujna 2019.na Pikovom stanu. Pohvale učenicima  OŠ Ivana Mažuranića  koji su se  stečenim  znanjem u školi te usvojenim znanjem u projektu pokazali najboljima na provedenom kvizu.

Tekst: Dinka Čorak