Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Dan sigurnijeg interneta 2020.
Autor: Mirjana Javor, 11. 2. 2020.

Učenici naše škole zajedno s još mnogim učenicima diljem svijeta danas obilježavaju Dan sigurnijeg interneta uz poruku "Zajedno za bolji internet".

Pisanjem sastava na temu "Internet DA ili NE?", "Pravila ponašanja na internetu", izrade video uradaka s porukom "Oprezno s objavama fotografija na internetu", izradom kvizova i stripova u digitalnim alatima, educiranjem učenika 4. razreda od strane starijih učenika, 8. razreda o ponašanju na internetu učenici naše škole su kroz nastavu informatike, uz vodstvo nastavnice informatike Mirjane Javor, obilježili ovaj važan dan.

Posebno treba istaknuti važnost educiranja starijih učenika, 8. razreda, u edukaciji mlađih, 4. razred, o prednostima korištenja interneta i oprezu koji je nužan pri tome.

Uz to, učenici su sudjelovali i u online kvizu u organizaciji Centra za sigurniji internet.

Pomozimo i mi odrasli kako bi internet bio sigurniji za sve, posebno za najmlađe.

Neki od radova:

Kviz (Kahoot) učenice Lane Vidaković, 8. razred