Uz Dan starijih osoba
Autor: Ana Lasić, 1. 10. 2020.

Učenici 3.a razreda su povodom Dana starijih osoba razveselili štićenike Doma za starije i nemoćne osobe.
Izradili su, s učiteljicom Ksenijom Peko, plakate na kojima su njihovi  literarni i  likovni o bakama i djedovima, te lijepe izreke o starijim  osobama.
Za djedove i bake u Domu pročitali su svoje literarne radove, koje je učiteljica Ana Vuger posložila u video prezentaciju koja se na Dan starijih osoba prikazuje u holu ustanove.
Dobili smo povratnu informaciju i sliku da štićenici Doma oduševljeno čitaju, gledaju i slušaju radove naših učenika
.