Obavijest o radu školske kuhinje
Autor: Katica Šimunić, 22. 10. 2020.

S obzirom na mnogobrojne upite o radu školske kuhinje, obavještavamo vas da zbog epidemiološke situacije vezane za Covid-19 nismo u mogućnosti organizirati prehranu učenika (tople obroke) u školskoj kuhinji. Prema epidemiološkim mjerama, razredi se ne smiju miješati, učenici moraju imati razmak jedni od drugih barem 1,5 metar te zbog toga ne možemo organizirati prehranu u kuhinji (blagovaonici) koja bi uključivala kuhane obroke. Čim epidemiološka situacija to dozvoli, režim prehrane učenika će se vratiti na nekadašnji oblik. Molimo vas za razumijevanje.