Jelovnik.pdf
Bezglutenski jelovnik.pdf

Nastup zbora na Velikom božićnom koncertu u centru Vinkovaca
Autor: Zrinka Šimunović, 4. 1. 2017.

Pjevački zbor naše škole nastupio je 17. prosinca na središnjem događaju Adventa u Vinkovcima i tako bio dijelom velikog zbora od 200 pjevača koji su pratila dva orkestra.   Video

Školski pjevački zborovi osnovnih škola Ivana Mažuranića, Bartola Kašića i Vladimira Nazora iz Vinkovaca, A. K. Zrinski iz Tordinaca i osnovne škole Retkovci, zbor Gimnazije te srednjoškolski zbor Glazbene škole Josipa Runjanina pjevali su božićne pjesme hrvatske i svjetske tradicijske baštine kao i popularne pjesme domaćih i stranih autora. Pratili su ih Mješoviti orkestar osnovne glazbene škole Josipa Runjanina i Gradski puhački orkestar.

Ugođaj na koncertu činio je tu večer toplijom i bližom samom blagdanu Božića!

U privitku možete vidjeti nekoliko fotografija s tog događaja, a na školskom youtube kanalu i video.

FB_IMG_1483531094733.jpg (117.52 KB)
FB_IMG_1483531079609.jpg (107.60 KB)