Županijska Smotra LiDraNo
Autor: Mirjana Javor, 28. 2. 2017.

Već tradicionalno naša škola sudjeluje u više izraza na Smotri LiDraNo. Ove godine, osim dramske skupine, učenici su sudjelovali u literarnom, novinarskom izrazu i sa školskim listom. Županijska Smotra održana je 16. veljače 2017. g. u Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci. Naši su učenici prošli već međuopćinsku Smotru, a sada pokazali zavidan uspjeh te su predloženi za državnu Smotru.

U novinarskome izrazu sudjelovala je učenica 8. a razreda Ivona Čurčić s komentarom Treba ostati svoj, a pripremala ju je učiteljica mentorica Hrvatskoga jezika Mirela Klarić.

U literarnom izrazu sudjelovao je učenik 7. b razreda Jakov Vujeva s pjesmom Dido, rano moja, a pratila ga je učiteljica mentorica Hrvatskoga jezika Ivana Šego.

I u onome najzahtjevnijem izrazu, a to su školski listovi, sudjelovala je urednica Vedrih dana učenica 7.a razreda Barbara Petričević u pratnji učiteljice Hrvatskoga jezika Helene Vranješević Miličević. Naša škola njeguje talente u pisanome izrazu, a taj rad je prepoznat od strane povjerenstva.

Tekst: Ivana Šego

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama na uspjehu!

Nasi_predstavnici_izlazu_svoje_radove.jpg (77.83 KB)
Vedri_dani_na_izlozbi.jpg (107.05 KB)