Školski list Vedri dani

Naš školski list Vedri dani izlazi već osamnaest godina,a trenutno je u izradi 19. broj. Kao i svake godine u izradi sudjeluje novinarska skupina koja na početku godine predlaže teme, rubrike i  uvodi inovacije. Zadnja dva lista izlaze u promijenjenoj koncepciji u kojoj smo naglasak stavili na novinarsku  formu . Prijašnjih godina list je bio više  literarno-novinarski, a sada je  novinarski  jer smo ga odlučili slati na natjecanje pa smo mu prilagodili formu  zadanim kriterijima. Ponosni  smo jer su upravo ta dva promijenjena broja predložena na državno natjecanje LiDraNo. Novinarska skupina zadnjih godina djeluje  „terenski“ , prati zanimljiva zbivanja u školi i oko nas i to  bilježi, fotografira i oblikuje . Osim rada na školskom listu ove godine pripremamo i radijsku emisiju kojom ćemo predstaviti  našu školu krajem svibnja na Radio Vinkovcima.

Kristina Skoko

Vedri dani 2011.