Međunarodni dan darivanja knjiga
Autor: Mirjana Javor, 5. 2. 2019.

Vijeće učenika u dogovoru s knjižničarkom naše škole obilježava Međunarodni dan darivanja knjiga pod nazivom “Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj”. Svi učenici koji žele mogu donijeti slikovnicu ili bilo koju drugu knjigu u našu knjižnicu i javiti se knjižničarki. Sve prikupljene knjige donirat će se dječjem odjelu OB Vinkovci. Svi učenici koji poklone knjigu dobit će zahvalnicu koju će osmisliti naša knjižničarka. U ovo obilježavanje darivanja knjiga uključit će se i nastavnica Engleskog jezika Kata Grgljanić s učiteljicama razredne nastave i učenicima u sklopu svog projekta e Twinning . Darivati knjigu može se od 4. – 14. veljače 2019.

Darujući svoju knjigu ili slikovnicu drugom djetetu,  učite koliko je lijepo i važno pomagati.

Vijeće učenika