JUTARNJA SMJENA

5. sat  17:10 – 17:55

6. sat  18:00 – 18:45

CSI.hr

Ispis statistike od 24. 5. 2023.

Poziv na pisano testiranje - za učitelje Tjelesne i zdravstvene kulture
Autor: Katica Šimunić, 19. 10. 2023.

OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA

VINKOVCI, S.S. Kranjčevića 2

KLASA: 112-02/23-01/4

URBROJ: 2188-23-23-5

Vinkovci, 19. listopada 2023.

Obavijest i upute o vremenu i mjestu održavanja testiranja

kandidata za natječaj za radno mjesto  učitelja Tjelesne i zdravstvene kulture koji je objavljen 04. listopada 2023. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Osnovne škole Ivana Mažuranića Vinkovci

Temeljem čl. 12. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića Vinkovci Povjerenstvo za postupak vrednovanja kandidata upućuje poziv na testiranje kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju.

Pozivaju se sljedeći kandidati:

B. M.

B. R.

D. E.

H. V.

I. T.

J. M.

K. M.

M. D.

M. M.

N. A.

P. D.

S. D.

S. L.

S. T.

Š. L.

V. D.

TESTIRANJE ĆE SE ODRŽATI:

Pisani dio  24.10.2023. (utorak) u 12,00 sati

Usmeni dio 25.10.2023. (srijeda) u 15,00 sati

u prostorijama škole

na adresi, S.S. Kranjčevića 2, 32100 VINKOVCI

U skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju poziv na testiranje će dobiti pisanim putem na njihovu e-mail adresu navedenu u prijavi za natječaj i objavom na web stranici škole.

Kandidati koji pristupaju pisanom i usmenom dijelu testiranja dužni su na uvid donijeti odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu). Kandidati koji ne mogu dokazati identitet i kandidati koji dođu nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Za vrijeme pisanog dijela testiranja nije dopušteno koristiti se bilješkama ili literaturom, koristiti komunikacijska sredstva, razgovarati s drugim  kandidatima niti napuštati prostoriju u kojoj se vrši testiranje. Pisani dio testiranja traje 45 minuta.

Prilikom pisanog testiranja kandidati sami određuju zaporku pod kojom rješavaju test, a koja se prije rješavanja testa uz ime i prezime kandidata pohranjuje u zatvorenu omotnicu koju čuva predsjednik Povjerenstva za procjenu kandidata za zapošljavanje do izrade rang liste kandidata nakon ispravljenih testova, vrednovanja.

Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Vrednovanje kandidata provesti će se temeljem rezultata postignutih rješavanjem  testa koje je sačinilo Povjerenstvo za procjenu kandidata za zapošljavanje i usmenim testiranjem prilikom kojega svaki član Povjerenstva postavlja pitanje, a odgovori na pitanje se vrednuju od strane članova Povjerenstva na način da svaki član Povjerenstva pojedinom kandidatu dodjeljuje od 1 do 5 bodova. Rezultati pisanog dijela testiranja i usmenog vrednovanja svih članova Povjerenstva se zbrajaju te se kandidatu određuje ostvareni ukupan broj bodova na pisanom i usmenom testiranju. Iz pisanog dijela testiranja kandidat može ostvariti maksimalno 26 bodova, a usmenim testiranjem kandidat može ostvariti maksimalno 15 bodova. Ukupno 41 bod.

Nakon što je izrađena rang lista kandidata u nazočnosti svih članova Povjerenstva povezuje se zaporka s imenom i prezimenom kandidata.

Pri pisanom testiranju članovi Povjerenstva ispravljaju testove i vrednuju kandidate prema broju bodova u pravilu isti dan nakon testiranja, a ako to nije moguće testovi se pohranjuju u zatvorenu omotnicu na zaštićeno mjesto u Školi. Pri otvaranju omotnice moraju biti nazočni svi članovi Povjerenstva. Rezultati pisanog dijela obajvljuju se isti da na web stranici škole

s naznakom zaporke kandidata i brojem ostvarenih bodova.

Povjerenstvo za vrednovanje utvrđuje Konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova pisanog i usmenog testiranja  koju isti dan dostavlja ravnatelju.

Na temelju dostavljene rang liste kandidata ravnatelj odlučuje o kandidatu za kojeg će zatražiti prethodnu suglasnost Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa.

Odluku iz stavka 1. ovoga članka ravnatelj donosi između tri najbolje rangirana kandidata prema broju bodova.

Ako dva ili više kandidata ostvare jednak broj bodova ravnatelj može odlučiti između svih kandidata koji imaju tri najbolje bodovana rezultata.

Prije odluke iz stavka 1. ovoga članka ravnatelj u pravilu poziva kandidata ili kandidate na razgovor.

Popis literature za kandidate:

1. Nastavni plan i program za osnovnu školu
  2. Nacionalni okvirni kurikulum
  3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08.,86/09.,92/10., 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12.,94/13.,152/14.,7/17,68/18.,98/19., 64/20., 151/22),
  4. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama (NN 112/10., 82/19.)
  5. Pravilnik o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava (NN 67/14., 63/20.)
  6. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju (NN 24/15.)

Acl2
Undefined aid or aoid