JUTARNJA SMJENA

5. sat  17:10 – 17:55

6. sat  18:00 – 18:45

CSI.hr

Ispis statistike od 24. 5. 2023.

Autor: Zrinka Šimunović, 18. 6. 2008.

Dan naše škole ove je godine obilježen 9. lipnja priredbom u Gradskom kazalištu Joza Ivakić. Pripreme za priredbu trajale su mjesecima i odvijale se u učionicama naše škole gdje su učenici i učitelji davali sve od sebe kako bi  i ovogodišnja priredba bila što kvalitetnija i zanimljivija. Tema je priredbe bila...

Tema je priredbe bila Slavoniju osjećam. Pozornicu je, u skladu s temom, uredila nastavnica Kata Korica-Božić sa svojim likovnjacima, a za tekstove najave točaka pobrinule su se naše osmašice-Ana Previšić(8.a) i Vedrana Mataja (8.b) koje su unutar literarne skupine napisale tekstove Osjećam Slavoniju i Dragom gradu, ulomke tih tekstova jako su lijepo čitale najavljivačice-Pia Jemrić, Tea Lovin, Laura Pavičić i Mihaela Guskić. Cjelovite tekstove možete pročitati u Vedrim danima.

U programu su nastupili:

- zbor naše škole pod vodstvom nastavnice Zrinke Šimunović

- učenici 1.a razreda pod vodstvom učiteljice Željke Kordiš

- učenici 2.c pod vodstvom učiteljice Petronke Cindrić

- učenici 3.a,b i c pod vodstvom učiteljica Ane Petrinović, Katice Konstantinović i Ivane Vučić

- lutkarska skupina 2.a razreda uz učiteljicu Kseniju Peko

- učenici 3. b,c i 4. b, c uz vodstvo naše knjižničarke Vesne Dumendžić

- učenici 4.a,b, i c pod vodstvom učiteljica Slađane Raguž, Ankice Saračević i Vesne Grgurić

- učenici 2.a,b i c pod vodstvom učiteljice Mande Šteko

- ritmička skupina pod vodstvom učiteljice Mande Šteko

- recitatoricu Renatu Hasel (6.a ) uvježbala je nastavnica Mirela Klarić

- skupina učenica 6.a uz vodstvo učiteljice Ksenije Peko izvela je igrokaz

Priredba je završila ravnateljičinim govorom i dodjelom nagrada najuspješnijim učenicima- nagradu Zlatno pero kao najuspješnija učenica ove školske godine dobila je učenica 8.a razreda Andrea Kristić.

U samoj organizaciji priredbe od imenovanja teme priredbe do organizacije rada sudjelovale su učiteljice: Ivana Šego, Mirela Klarić, Kristina Skoko, Ksenija Peko, Manda Šteko, Kata Korica Božić i Zrinka Šimunović.

Svim sudionicima čestitamo na dobro izvedenim točkama i zahvaljujemo na uloženom trudu. Nagrađenim učenicima čestitamo na uspjesima i neka ih je u sljedećoj školskoj godini još više.

Mirela Klarić

Acl2